drukuj rozkład                                                  zamknij rozkład

Tabliczka ASG/HTML
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Rozkład ważny od: 20.01.2014
w Puławach Sp. z o.o.;ul. Dęblińska 7; 24-100 Puławy
tel. 81/827-21-81; PT. Opl. tel. 81/886-86-10; Puł
tel. 81/865-26-67; PT. Ryki
RYKI D.A.
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
BARANÓW SARNY WIEŚ 10:30 D
BRUSÓW 07:55 S 14:20 S5 15:15 1-4S
BRZOZOWA SZK. 14:25 S
DĘBLIN D.K. BOBROWNIKI 05:55 S 13:00 S 14:30 S
DĘBLIN D.K. KRASNOGLINY 06:30 S 07:25 S 09:00 S
11:45 D
DĘBLIN D.K. STAWY 05:30 D 13:15 D 13:45 S
15:10 D
EDWARDÓW WIĘCKÓW 14:40 S45 15:45 S123
GARWOLIN D.A. 06:25 Dm [GAR]
GARWOLIN D.A. ŻELECHÓW 09:10 Dm [GAR] 13:30 D [GAR] 14:30 S [GAR]
17:10 D [GAR]
GÓZD KOL. 06:10 S
GRABÓW SZLACH. 07:20 HD
GRABÓW SZLACH. LASOCIN 07:30 S
GRABÓW SZLACH. LASOCIN 15:30 HD
FALENTYN I
GRABÓW SZLACH. LEOPOLDÓW 10:20 S
GRABÓW SZLACH. LEOPOLDÓW 16:10 S
MAMLICZ
HRUBIESZÓW D.A. 07:25 16dP [HRUB] 08:35 P [HRUB] 16:15 dP [HRUB]
KŁOCZEW 06:50 S 08:20 S
KŁOCZEW ZALESIE 07:50 a+
CZERNIC
KOKOSZKA 06:15 HD 13:40 S 14:25 S
15:35 S 17:20 S
KOKOSZKA GĘSIA WÓLKA II 09:30 a4
KOKOSZKA WIEŚ GĘSIA WÓLKA II 06:15 S
KOKOSZKA
KRASNOGLINY 07:10 S 13:20 S5 14:25 1-4S
KRUSZYNA PAPROTNIA WIEŚ 15:25 S
KRUSZYNA ROKITNIA 05:40 S
STĘŻYCA III
LENDO WLK. JAKUBÓWKA 14:25 S
GRABÓW RYCKI
LENDO WLK. NOWODWÓR KOL. 06:10 S 11:15 D 14:20 HD
LENDO WLK. NOWODWÓR WIEŚ 07:00 S 16:15 S
LENDO WLK. SARNY WIEŚ 07:05 S 11:20 D 13:50 D
SOBIESZYN 16:00 S
LEOPOLDÓW SZK. LEOPOLDÓW 14:05 S
ŁUKÓW D.A. NOWODWÓR WIEŚ 08:50 D
ADAMÓW
MACIEJOWICE DĘBLIN RYNEK 13:50 S 16:10 D
MAJDAN STARA DĄBIA 11:15 S35 13:00 S 14:45 S345
15:40 S123
MOSZCZANKA SIERSKOWOLA 07:10 S
NIEDŹWIEDŹ SZK. BAZANÓW WIEŚ 15:15 HD
NOWODWÓR SZK. KORZENIÓW I 12:05 S
NOWODWÓR WIEŚ 06:40 S
NOWODWÓR WIEŚ LASOCIN 12:05 D
GRABÓW SZLACH.
OWNIA 11:20 4S 14:25 S
PADARZ 06:35 S 14:20 S
PADARZ CZERNIC 15:25 S
PADARZ JULIANÓW II 11:05 t4
PAPROTNIA DĘBLIN RYNEK 07:50 S
PAPROTNIA WIEŚ BOBROWNIKI 09:30 D
PAPROTNIA WIEŚ KRASNOGLINY 12:20 S
PRZEMYŚL D.A 09:15 dP [BIŁ] 12:00 dP [BIŁ] 13:50 dP [PRZE]
17:51 dhwP [PRZE]
PRZYTOCZNO SOBIESZYN 14:25 S 15:50 S
PUŁAWY D.A. ŻYRZYN 05:50 S 07:00 D 08:00 E
09:45 D 12:30 D 14:20 S
14:25 14dP 15:30 D 16:35 S
ROKITNIA 16:05 S
RYKI D.A. 07:35 S 07:50 S 10:20 S
RYKI D.A. BAZANÓW WIEŚ 14:20 S5 15:15 S1-4
RYKI D.A. MAJDAN 06:50 S
RYKI D.A. OWNIA 06:50 S 14:35 S45 15:35 S123
RYKI D.A. WIĘCKÓW 06:50 S
SIERSKOWOLA SKL SIERSKOWOLA I 13:20 S5 14:25 1-4S
SŁUPSK WARSZAWA CENTR. 21:30 GgaP [ZAM]
STAWY SZK. KARASIÓWKA 13:35 S 14:25 S 14:40 S45
15:40 S123
STAWY SZK. RYKI HORTEX 07:00 S 07:30 S
KARASIÓWKA
WARSZAWA LUBELS 18:35 +am [GAR]
WARSZAWA LUBELS DĘBLIN RYNEK 06:35 a
MACIEJOWICE
WARSZAWA LUBELS MACIEJOWICE 16:25 7am [GAR]
WARSZAWA LUBELS ŻELECHÓW 06:50 a 12:30 a 17:00 7a [GAR]
GARWOLIN D.A.
WARSZAWA ZACH.D 09:15 dP [HRUB] 17:10 57kP [HRUB] 17:55 P [HRUB]
WARSZAWA ZACH.D GARWOLIN D.A. 03:48 anP [PRZE] 08:01 14na 11:45 dhwP [PRZE]
12:41 anP [BIŁ] 14:37 bhP [ZAM] 20:15 anP [BIŁ]
WIĘCKÓW ROKITNIA 14:35 S
WOLA GUŁOWSKA I GRABÓW SZLACH. 06:10 S 14:20 S 15:30 S
WYLEZIN SKRZ. OWNIA 07:10 S 15:35 Df
ZALESIE 07:50 S 13:25 S 14:15 S5
15:10 1-4S
ZAMOŚĆ D.A. LUBLIN D.A. GŁ. 04:45 anP [ZAM] 21:25 bhP [ZAM]
ZAWITAŁA 07:00 S
ZIELONY KĄT BAZANÓW NOWY 13:50 S
ZIELONY KĄT TRZCIANKI WIEŚ 06:30 S 15:15 S
ŻELECHÓW KŁOCZEW 13:20 S 15:30 HDn
ŻELECHÓW MROKÓW 14:40 S 15:40 S
DUDKI
ŻELECHÓW PADARZ 06:35 S
OZNACZENIA KURSÓW
[BIŁ] - kurs firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
[GAR] - kurs firmy PKS w Garwolinie S.A.
[HRUB] - kurs firmy PKS Hrubieszów Sp. z o.o.
[PRZE] - kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o.
[ZAM] - kurs firmy PKS w Zamościu Sp. z o.o.
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodwej w Puławach Sp. z oo
+ - kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
2 - kursuje we wtorki
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych w dniu 25.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnyvh przerw świątecznych
G - kursuje codziennie od 01.09 do 30.04
g - nie kursuje 24 grudnia
H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h - nie kursuje w Wielką Sobotę Wielkanocy oraz w dniu 24.XII
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
m - nie kursuje 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje w dni targowe
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy pospieszne